Pārdod ražošanas telpas, Avenes iela, Ozolnieki / 1800000€

Atrašanās vieta:Ozolnieku novads, Ozolnieki
Iela:Avenes
Ēkas tips:Specprojekts
Stāvs:1
Platība:2231 m²
Zemes platība:42000 m²
Cena:1 800 000 € (806.8 €/m²)

Īpašuma apraksts

Kvalitatīvi būvēts ražošanas objekts Ozolniekos.
Darījuma formāts- pārdod uzņēmuma kapitāldaļas.

Īpašums sastāv no divstāvu administratīvās – biroju ēkas, kas sastāv no trīs savstarpēji savienotiem telpu blokiem un biroja – palīgtelpu zonu (WC, dušas, ģērbtuves, servera telpa un birojs) ar kopējo platību 2313 m2.
Ražošanas telpās griestu augstums 6, 5 metri, paredzēta vieta 3 telferiem (2t), ideāli gludas betona grīdas, 3 vārti. Visas telpas ir apkurināmas (cietā kurināmā apkures katls – kokskaidu granulas), telpas aprīkotas ar visām komunikācijām. Elektrojauda 160A+ 250A, vietējā kanalizācija ar bioloģisko attīrīšanas iekārtu, neatkarīga ūdensapgāde – dziļurbums (180 m), industriālā interneta pieslēgums, uzstādītas saules baterijas. Zeme 4, 20 ha, teritorija kvalitatīvi asfaltēta un bruģēta, iežogota teritorija.
Īpašumā ietilpst pieguļoša guļbaļķu dzīvojamā ēka ar pirti un garāžu (218 m2). Nelielā divstāvu ēka ar bruģētiem celiņiem un žogu var tikt izmantota kā atsevišķs īpašuma objekts, jo ēka ir mājīgi un pārdomāti būvēta un funkcionāli aprīkota ar visu nepieciešamo.
Kompleksa “džekpots” ir plaša divstāvu dzīvojamā māja 760 m2 platībā ar divām garāžām, baseinu, pirti, 2 virtuvēm (viena no tām paredzēta liela viesu skaita apkalpošanai), 5 guļamistabām, katra no tām ar savu sanmezglu un dušas telpu, kamīna zāli, reprezentatīvu halli ar augstiem griestiem un izsmalcinātām lustrām. Māja var tikt izmantota gan mierpilnai, kvalitatīvai ikdienas dzīvei ainaviskā un klusā vietā, gan kā uzņēmuma vadības birojs un prezentācijas telpas.
Objekta teritorija ir labiekārtota, ar mīlestību pret detaļām – objektā ir iestādītas ābeles, košumaugi, izveidoti bruģēti celiņi un zivju Dīķis.

  Īpašuma ID numurs: 56252

  Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
  Edgars Regzdiņš
  Edgars Regzdiņš Aģents
  Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt