Pārdod dzīvokli, Mārkalnes iela 5, Jugla / 25000€
Nav pieejams!

Atrašanās vieta:Rīga, Labais krasts, Jugla
Iela:Mārkalnes 5
Ēkas tips:Specprojekts
Mēbeles:Mēbelēts un pilnībā aprīkots dzīvošanai
Istabas:1
Stāvs:5/5
Platība:16.5 m²
Cena:25 000 € (1 515.2 €/m²)

Īpašuma apraksts

Studio dzīvoklis ar gandrīz 12% atdevi gadā.

Piedāvājam iegādāties pilnībā aprīkotu un mēbelētu dzīvokli klusā un mierīgā rajonā. Šī ir lieliska iespēja investīcijai ar stabilu īres atdevi, šobrīd izīrēts par līdz šī gada Jūnijam par 240 EUR, kas veido 11,5 % atdevi.

Atjaunoti koplietošanas tīkli, uzstādīti jauni elektrības skaitītāji. Tehniskās telpas (elektrosadale un siltummezgls) ir izbūvētas pirmajā stāvā. Ūdensvada un kanalizācijas tīkli, kā arī centralizētā siltumapgādes sistēmas cauruļvadi pilnībā nomainīti.

Mājas kopējais plānojums ietver garus gaiteņus, kuros izbūvēti vairāki vienistabas un divistabu dzīvokļi ar nelielām virtuvēm un labierīcībām. Ēkas ārsienas ir no silikātķieģeļa mūra, pārsegumi no dzelzsbetona paneļiem, un jumts ir no ruberoīda.

Tuvākajā apkārtnē ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra un apkaimē atrodas gan izglītības, gan veselības aprūpes iestādes, pārtikas lielveikals, atseviši nelieli veikaliņi, DUS, un citi sadzīves pakalpojumus sniedzoši uzņēmumi. Tuvākās sabiedriskā transporta pieturvietas atrodas uz Brīvības ielas ~500m attālumā.

  • Atrašanās vieta: tuvumā ezers, tuvumā skolas un bērnudārzi, ērta sabiedriskā transporta kustība
  • Autostāvvieta: bezmaksas stāvvieta uz ielas
Īpašuma ID numurs: 61902

Īpašums kartē

  • Bing karte
  • Bing bird eye
  • Openstreet Karte
Eduards Strēlis
Eduards Strēlis Aģents
Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt