• Mill Residence - Attēls 1Mill Residence - Attēls 2Mill Residence - Attēls 3Mill Residence - Attēls 4Mill Residence - Attēls 5
  • Apraksts
  • Atrašanās vieta
  • Tehniskais apraksts
  • Iekšējā apdare
  • Piedāvājumi
Šai unikālā 6 stāvu ēkai Klusajā centrā ir 17 dzīvokļi un 3 komerctelpas. Ēka tiek pilnībā rekonstruēta un modernizēta, tajā skaitā arī tiek pilnībā mainīti ēkas pamati un pārbūvētas visas komunikācijas.
Laicīgi veicot rezervāciju un uzsākot dzīvokļa pirkuma procesu dod iespēju pielāgot to individuālajām vajadzībām, izvēlēties labāko plānojumu un nodrošināt īpašas vēlmes. Piemēram, mazus dzīvokļus var arī apvienot lielākos dzīvokļos.

- Funkcionāli un ērti plānojumi (no 40 līdz 80 m²).
- Gaismas pilna māja ar plašiem logiem un lielu logu skaitu.
- Augstvērtīga un pievilcīga apdare.
- Augstas kvalitātes santehnika.
- Balkoni ar skatu uz iekšējo pagalmu (no 4 līdz 8 m²).
- Kamīni (atsevišķos dzīvokļos).
- Plašas ieeja durvis un ērta piekļuve ratiņu telpai.

- Lieliska atrašanās vieta centrā, Rīgas klusā centra pašā sirdī.
- Slēgts iekšējais apzaļumotais pagalms ar atpūtas zonu.
- Plaša un grezna ieejas telpa.
- 5 pazemes garāžas vietas (cena 50 000 eur) un 4 stāvvietas uz pieguļošās teritorijas (cena 40 000 eur).
- Plašs mūsdienīgs lifts.
- Elektriskā uzlādes vieta e-automobiļiem.
- Individuālie ūdens, elektrības un apkures skaitītāji.
- Velosipēdu vietas slēgtā pagalmā.
Lieliska atrašanās vieta - dzīvot Rīgas klusajā centrā ir īsts prieks. Šis galvaspilsētas rajons ar īpašiem jūgendstila kvartāliem ir viens no prestižākajiem visā pilsētā. Klusais centrs savieno Rīgas vēsturisko centru ar Skanstes biznesa rajonu, bet no otras puses tieši piekļaujas Vecrīgai un Rīgas pasažieru ostai. Klusajā centrā atrodas biznesa un iepirkšanās centri, restorāni, koncertzāles, teātri, mākslas galerijas, universitātes, vidusskolas un parki. Sabiedriskā transporta pieturas atrodas pastaigas attālumā no jūsu dzīvokļa.

  • Openstreet Karte
  • Bing karte
  • Bing bird eye
Energoefektīva apkure - siltuma padeves regulēšanai katrs dzīvoklis ir pieslēgts pie centrālapkures sistēmas un aprīkots ar individuāliem termostatiem. Izcila izolācija, kas nodrošina energoefektivitāti.

Ūdens un kanalizācijas pieslēgumi - pieslēgums centrālām ūdensvadam un kanalizācijai nodrošināts katrā dzīvoklī. Lietus ūdens drenāža tiek novirzīta uz ārēju kanalizāciju.

Drošība un tehnoloģijas - iedzīvotāju drošībai un mieram īpašumā un teritorijā ir ierīkota videonovērošana. Katrā dzīvoklī ir namrunis un dūmu detektors, kā arī optiskā interneta pieslēgums.

Ventilācijas sistēma - iedzīvotāju komfortam, pārdomāta ventilācijas sistēma nodrošina tīro gaisu bez mitruma vai putekļiem: vannas istabas ir aprīkotas ar piespiedu ventilācijas sistēmu, savukārt virtuves zona ir nodrošināta ar tvaika nosūkšanas sistēmu.
Cenā ietilpst augstvērtīga dzīvokļa apdare ar visu santehniku un parketa grīdām.
Ivars Blanks
Ivars Blanks Aģents
Sazināties ar aģentu:
  • Drukāt